0 0
تهران
info@novinboxs.ir

سفارش طراحی سایت

Image
تیم جوان با ایده های کاملا نو

تیم نوین باکسز به کمک رزومه و سوابق کاری خود در موسسات و کار با cms های مختلف در یک دهه، با ایده ای نو هم اکنون اقدام به طراحی و راه اندازی بهترین سایت هامینماید.
سایتی با رعایت کامل فرایند های سئو، سبک و بسیار زیبا.
کار خود را به نوین باکسز بسپارید.

درباره نوین باکسز بیشتر بدانید
جای تصویر سایت آینده شما خالیست !
هزینه سفارش سایت چقدره ؟
هزینه با توجه به تقاضای شما از ما و اینکه چه امکاناتی رو برای سایت خودتون در نظر گرفتید متغیر هست. اما ما تمام تلاشمان این است که با کمترین هزینه به بهترین نتیجه خودتون برسید.
یکم اطلاعات میدید راجب طراحیتون؟
  سایت در بستر سیستم مدیریت محتوای وردپرس صورت میپذیرد. قالب کاملا اختصاصی، سایت کاملا بر اساس الگوریتم های آخر گوگل ( سئو )، که به کمک این سایت شما حرف های زیادی برای زدن خواهد داشت، شما یکماه پس از خرید سایت و طراحی سایت شما از طرف ما، پشتیبانی رایگان خواهید داشت. که درصورت مشکلی ما درکنار شما خواهیم بود.
اگر پس از سفارش راضی نبودم ویرایش انجام میشه؟
اگر نیاز خودتون رو از سایت کاملا با ما در جریان بگذارید مطمعا سایت همانی میشود که میخواهید، اما اگر در بخش هایی چیز دیگری مدنظرتان بود و یا نمونه ای داشتید ما تمام تلاشمان را انجام میدهیم و بله ویرایش میکنیم تا همانی شود که کاربر عزیزمان میخواهد. اما صفر تا صد کار تغییر نمیکند. ما سعی میکنیم قبل از طراحی نمونه کارهایی را برای شما ارسال کنیم و شما از بین نمونه کارها طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد ما آنرا طراحی و اختصاصی سازی میکنیم.

فرم سفارش سایت