0 0
تهران
info@novinboxs.ir

قوانین خرید و فروش سایت و رسانه

 1. بررسی کلی

  سایت نوین باکسز با آدرس NovinBoxs.Ir، صرفا به عنوان یک واسطه بین خریدار و فروشنده بوده و نقش یک بنگاه را ایفا می کند. سایت شامل امکاناتی است که به کاربران کمک می کند بتوانند به راحتی با یکدیگر معامله کنند.

 2. ثبت نام

  1. تمامی کاربران اینترنتی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از امکانات نوین باکسز استفاده کنند، به استثنای اشخاص با سن کمتر از 18 سال. برای استفاده از سایت، می بایست موافقت خود را با تمامی قوانین سایت اعلام کنید. شما موافقت می کنید (1) طبق قوانین، دستورالعمل ها، و مرامنامه سایت رفتار کنید و به موارد گفته شده عمل کنید (2) مسئولیت مالی استفاده از سایت، خریدها، خدمات دریافت شده را بر عهده بگیرید.
  2. شما مجاز به ساختن بیش از یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات فروشندگی یا خریداری نمی باشید. با یک حساب کاربری از هر دو این امکانات می توان به راحتی استفاده کرد. ایجاد دو حساب کاربری در نوین باکسز مجاز نمی باشد.

   در هنگام ثبت نام از شما درخواست می شود تا نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود انتخاب کنید. شما بصورت کامل در حفظ و نگهداری رمز عبور خود مسئول هستید. ما با مشاهده هرگونه فعالیت در حساب شما چنین برداشت خواهیم کرد که شما یا فردی که از طرف شما اجازه دسترسی به او داده شده است وارد حساب کاربری شما شده است.

   درصورت مشکوک شدن به دسترسی غیر مجاز به حساب خود، بلافاصله از طریق بخش پشتیبانی به ما اطلاع دهید.
 3. آگهی ها

   1. آگهی ها در سه دسته “پیج اینستا” ، “وب سایت” و “اکانت بازی ” قابل ثبت هستند

   2. آگهی های مربوط به دسته “وب سایت”، مختص وب سایت هایی هستند که بر روی دامنه ی مشخصی منتشر شده اند و مدتی از انتشار آنها گذشته باشد

  1. آگهی هایی که قصد فروش قالب یا محتوای سایت بدون دامنه را دارند، تأیید نمی شوند

  2. آگهی هایی که بر روی یک ساب دامنه یا پوشه های فرعی از دامنه اصلی ثبت می شوند تأیید نمی شود و دامنه اصلی مربوط به وب سایت باید درج بشود چرا که خریدار وب سایت، خریدار کل دامنه ی مربوطه است

  3. آگهی های مربوط به دسته “وب سایت” که در ایران مسدود باشند یا موضوع و محتوای آنها مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران و در تضاد با شئونات اسلامی باشد، تأیید نمی شوند

  4. آگهی های مربوط به دسته “وب سایت”، که هیچ کدام از گزینه های زیر را نداشته باشند تأیید نمی شوند:

   1. داشتن رتبه الکسای ایران هرچند خیلی بالا

   2. ظاهر و قالب مناسب و کاربر پسند و استفاده از فونت های مناسب (معیار تشخیص این مورد با نوین باکسز بوده و با سایت های خوب در این زمینه مقایسه می شود)

  5.  در صورتی که یک آگهی به هر دلیلی رد شود، مبلغ ثبت آگهی به حساب کاربر برگشت داده شده و وی می تواند درخواست برداشت وجه خود را ثبت کند تا مبلغ به حساب بانکی او انتقال یابد.

  6. آگهی های مربوط به دسته “پیج اینستا”، مختص پیج هایی هستند که دارای فالور واقعی و موضوعی مناسب با شئونات اسلامی هستند  و مدتی از فعالیت آنها گذشته باشد در سایت قرار میگیرد.

  7. آگهی های مربوط به دسته “اکانت بازی”، ویژه بازی های مجازی و با لول های مشخص و نام های درست همگام با شئونات اسلامی در سایت قرار میگیرد.
 4. روابط

  1. خریدار و فروشنده

   1. برای فروش کسب و کار آنلاین در نوین باکسز، فروشنده و خریدار بصورت مستقیم با هم در ارتباط اند. بصورتی که در طی فعال بودن یک  آگهی خصوصی خریدار می تواند با هر کدام از خریداران احتمالی صحبت و مذاکره کرده و آنان را برای پیشنهاد مبالغ بالاتر ترغیب کند. همچنین خریداران می توانند از طریق پیام خصوصی سوالات خود را درباره جزئیات آگهی و قیمت آن از فروشنده بپرسند. شما موافقت می کنید که وارد هیچ توافقی که قوانین سایت را نقض کند نشوید. هر توافقی که قوانین سایت را نقض کند باطل است. فروشنده موظف است کسب و کار خود را پس از فروش در اولین فرصت تحویل دهد و خریدار موظف است در اسرع وقت هزینه کسب و کار را به سایت واریز نماید. فروشنده و خریدار هر دو موافقت می کنند در جهت اجرای توافق انجام شده با یکدیگر همکاری کرده و رفتاری منصفانه داشته باشند.
   2. فروشنده و خریدار توجه دارند و موافقند که هر کدام به عنوان فردی مستقل رفتار می کنند. هیچ رابطه شراکت، کارفرما و کارمند، مشارکت، نماینده یا هر چیز دیگری بین خریدار و فروشنده یا بین نوین باکسز با خریدار و فروشنده وجود ندارد.
  2. کاربران و نوین باکسز

   1. نوین باکسز طرف حساب در توافقات، قرادادها و معامله بین فروشنده و خریدار نیست. نوین باکسز مواردی از قبیل کیفیت کسب و کار فروشی، امنیت و قانونی بودن سرویس تحویل داده شده، درست و دقیق بودن آگهی های ثبت شده،  توان مالی خریدار برای پرداخت بعد از برنده شدن در مزایده، یا اینکه خریدار یا فروشنده معامله را تا انتها ادامه خواهند داد یا خیر، را تضمین نمی کند. نوین باکسز مسئول رفتار فروشنده ها نیست و فروشنده ها کارمندان نوین باکسز نمی باشند. تمام حقوق و تعهدات خرید و فروش بین خریدار و فروشنده خواهد بود. نوین باکسز هیچ وسیله یا ابزاری برای انجام معامله ها در اختیار فروشنده ها قرار نخواهد داد. خریدار و فروشنده می بایست تمام مسائلی که مربوط به حقوق و تعهدات می باشد را با یکدیگر حل و فصل کنند.
   2. خریدار و فروشنده آگاه و موافقند که ارزش، اعتبار و حسن نیت سایت به عملکرد آنها در انجام معامله بستگی دارد. به همین خاطر نوین باکسز به عنوان یک شخص سوم بر معامله ها نظارت خواهد داشت تا دو طرف به موقع تعهدات خود را اجرا کنند.
   3. هر نوع استفاده شما از سایت، شما را به یک شریک، نماینده، و یا شعبه برای نوین باکسز تبدیل نخواهد کرد.
 5. تعرفه های نوین باکسز 

  1. هزینه ثبت آگهی. فروشنده ها می توانند پلن های مختلفی را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند. جزئیات امکانات و قیمت ها در صفحه تعرفه ها مشخص شده است.
  2. هزینه خدمات. نوین باکسز10% مبلغ هر معامله را پس نهایی شدن آن به عنوان هزینه خدمات از فروشنده دریافت می کند. این مبلغ، زمانی که پرداخت امن برای فروشنده آزاد می شود کسر می شود.
  3. نوین باکسز این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان تعرفه هزینه خدمات، قیمت ثبت آگهی، و یا هر هزینه دیگری که دریافت می کند را تغییر دهد.
 6. پرداخت امن

  1. پرداخت امن. روش امنی است برای پرداخت معامله توسط خریدار که آن را در دو مرحله انجام خواهد داد.
   1. پرداخت های معامله ها از طریق ایجاد پرداخت امن انجام می شود. پرداخت معامله از طریق پرداخت مبلغ به نوین باکسز انجام می شود. خریدار آگاه است که پس از پرداخت به نوین باکسز، دیگر دسترسی به مبلغ نخواهد داشت. نوین باکسز فقط مبلغ را پس از اعلام رضایت خریدار، به حساب فروشنده منتقل می کند. درصورتی که معامله نهایی نشود، فروشنده می تواند پرداخت امن را لغو کند تا مبلغ به خریدار بازگردانده شود.
  2. درخواست برداشت

   1. شما باید روش برداشت و شماره حسابی که می خواهید از طریق آن از سایت برداشت کنید را در تنظیمات مشخص کنید. 
   2. درصورتی که فعالیت مشکوکی در حساب شما مشاهده شود، نوین باکسز این حق را برای خود محفوظ نگه می‌دارد تا زمان مشخص شدن مشکل به درخواست برداشت رسیدگی نکند.
  3. سایر قوانین پرداخت

   1. پرداخت های امن آزاد شده نهایی است
    وقتی پرداخت امن توسط شما برای طرف مقابل آزاد می شود، این کار نهایی و غیر قابل بازگشت می باشد، و خریدار آگاه است و موافقت خود را اعلام می دارد که (i) وقتی پرداخت امن آزاد می شود دیگر نوین باکسز هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت امن ندارد (ii) فروشنده کسب و کار مربوطه را تحویل داده، و خریدار از محصول تحویل گرفته شده رضایت کامل دارد (iii) خریدار نوین باکسز را در قبال مبلغ آزاد شده از هر گونه مسئولیتی مبرا می داند.
   2. پرداخت فقط از طریق پرداخت امن
    به عنوان خریدار، شما موافقت می کنید که فقط از طریق پرداخت امن، هزینه معامله را به فروشنده پرداخت کنید، چه در اولین پرداخت، چه پرداخت های بعدی، و چه معامله های بعدی. همچنین شما تعهد می کنید که به صورت عمد یا غیر عمد کاری نکنید که نوین باکسز از روند معامله حذف شود. به عنوان فروشنده شما موافقت می کنید فقط از طریق پرداخت امن هزینه معامله را از خریدار دریافت کنید چه در اولین پرداخت، چه پرداخت های بعدی، و چه معامله های بعدی. همچنین شما تعهد می کنید که به صورت عمد یا غیر عمد کاری نکنید که نوین باکسز از روند معامله حذف شود.
   3. گزارش
    به عنوان خریدار شما موافقت می کنید بلافاصله از طریق سیستم گزارش، فروشنده هایی که درخواست پرداخت خارج از نوین باکسز را دارند گزارش کنید. به عنوان فروشنده شما موافقت می کنید بلافاصله از طریق سیستم گزارش خریدارانی که درخواست پرداخت خارج از نوین باکسز را دارند گزارش کنید.
   4. اگر شما از مشکلی یا پتانسیل دور زدن از پرداخت امن نوین باکسز اطلاع دارید، آن را به ما گزارش کنید.
 7. خاتمه دادن و تعلیق

  1. .این قوانین از زمانی که شما از سایت نوین باکسز استفاده می کنید لازم الاجرا است. درصورتی که شما قوانین سایت را رعایت نکنید، ممکن است بدون اخطار حساب کاربری شما مسدود شود
  2. زمانی که حساب کاربری شما مسدود شود، شما دیگر قادر به ورود به سایت نخواهید بود، و دیگر دسترسی به پیام ها، فایل ها و اطلاعات دیگری که در حساب خود دارد را نخواهید داشت.
  3. وقتی حساب کاربری شما مسدود می شود، شما مجاز به ساختن حساب کاربری دیگر برای استفاده از خدمات این سایت نمی باشید.
 8. حریم خصوصی

  استفاده شما از سایت نوین باکسز منوط به رعایت این قوانین و حریم خصوصی نوین باکسز می باشد. 
 9. مالکیت معنوی

  1. محتوای کاربران

   1. شما به شخصه مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت نوین باکسز به انتشار قرار می دهید. برای مثال (a) هر محتوایی که شامل تصویر، صدا یا ویدیو باشد (محتوای چند رسانه ای) (b) هر پستی، نظر یا مطلبی در فضای عمومی وب سایت، پیام های خصوصی و هر جای دیگر (c) هر محتوایی که در بخش هایی مانند پروفایل، آگهی، نظرات و … ثبت می کنید. شما بصورت کامل مالک و مسئول تمام محتوایی هستید که در سایت نوین باکسز انتشار می دهید.
   2. بدین ترتیب شما به نوین باکسز این اجازه و حق را می دهید تا از این محتوا در جهت تبلیغات خدمات و سرویس های خود استفاده کند.
   3. اطلاعات و محتوای شما نباید (a) حقوق دیگران را نقض کند و نباید در تداخل با حقوق مالکیت معنوی با دیگران قرار گیرد (b) باعث عصبانیت، تهدید، آزار و اذیت دیگران شود (c) همینطور نباید مغایر با شئونات اخلاقی باشد.
   4. نوین باکسز صحت اطلاعاتی که کاربران ارائه داده اند را تائید نمی کند و نوین باکسز مسئولیتی در قبال هر گونه اطلاعاتی که کاربران در این سایت منتشر می کنند، ندارد.
  2. حذف محتوایی که حق مالکیت معنوی را نقض کرده است

   اگر شما باور دارید حق مالکیت شما نقض شده است، از طریق بخش پشتیبانی، این اطلاعات را برای ما ارسال کنید 1- نام و شماره تماس خود 2- توضیح محتوایی که شما باور دارید باعث نقض حقوق شما شده است 3- URL به محتوای اصلی شما. نوین باکسز در اولین فرصت به درخواست های بررسی حذف محتوای اشاره شده رسیدگی می کند.
 10. محدودیت ها

  1. همه کاربران موافقت دارند که:

   1. مسئولیت کامل تمامی اعمالی که از طریق حساب کاربری شان انجام می شود را بپذیرند.
   2. از هیچ روش مکانیزه یا دستی برای جمع آوری، کپی و تکثیر اطلاعات سایت و صفحات نوین باکسز استفاده نکنند.
   3. از هیچ روشی برای ارسال هرزنامه (اسپم) به دیگر کاربران استفاده نکنند.
   4. با فروشنده ها و خریداران، به منظور متقاعد کردن آنها به عدم استفاده از امکانات نوین باکسز، تماس حاصل نکنند.
   5. وارد درگیری‌های لفظی، غیراخلاقی، بی‌ادبی و رفتارهای غیرحرفه ای با یکدیگر نشوند.
   6. بیش از یک حساب کاربری در نوین باکسز ایجاد نکنند.
  2. سلب مسئولیت: خدمات ارائه شده در نوین باکسز بدون هرگونه ضمانت ارائه می شود.
  3. وقتی شما با کاربر دیگری وارد اختلاف می شوید، نوین باکسز را از هرگونه ادعا، تقاضا و زیان در ارتباط با اختلاف بوجود آمده مبرا می دانید.